Örnekalan Köyü Resmi Web Sitesi

***ÖNEMLİ*** ÖRNEKALAN KÖYÜ MAHALLE MUHTARLIĞINDAN
DUYURU Örnekalan Köyü Mahallesi Muhtarlığı'ndan TİSKİ (Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) ile yapılan görüşmeler sonucunda su abonelikleri için köylülerimizin herhangi bir yerden satın alacakları su sayaçlarının numaraları ile TC kimlik numaralarını Muhtarlığa ulaştırmları veya Maçka TİSKİ şubesine şahsen başvurmaları halinde hiçbir ücret alınmadan abonelik işlemleri tamamlanacaktır. Aboneliklerin bu süre zarfında (10 gün) yapılmaması halinde abonelik ücretinin yanısıra bir takım evrak işlemleride sözkonusu olacaktır. Köylülerimizin mağdur olmaması için bu süreye azami dikkat etmeleri ve gerekli ehemmiyeti göstermeleri önemle rica olunur. Örnekalan Köyü Mahallesi Muhtarı Temel Bahçekapılı

DUYURU

Örnekalan Köyü Mahallesi Muhtarlığı'ndan

TİSKİ  (Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) ile yapılan görüşmeler sonucunda su abonelikleri için köylülerimizin herhangi bir yerden satın alacakları su sayaçlarının numaraları ile TC kimlik numaralarını Muhtarlığa ulaştırmları veya  Maçka TİSKİ şubesine şahsen başvurmaları halinde hiçbir ücret alınmadan abonelik işlemleri tamamlanacaktır.

Aboneliklerin bu süre zarfında (10 gün) yapılmaması halinde abonelik ücretinin yanısıra bir takım evrak işlemleride sözkonusu olacaktır.

Köylülerimizin mağdur olmaması için bu süreye azami dikkat etmeleri ve gerekli ehemmiyeti göstermeleri önemle rica olunur.

Örnekalan Köyü Mahallesi Muhtarı

Temel BahçekapılıHaber Tarihi : 28.10.2016 YORUM YAZ

 


Duyurular

Önemli !
Lütfen dernek üye aidatlarınızı ödeyiniz. Dernek faaliyetlerinin yürütülmesi aidatlarla mümkündür....

Bilgi
İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için...

Lütfen Sitemize Üye Olunuz
Lütfen Sitemize Üye Olunuz...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Multimedya


Köyde Hava Durumu

Örnekalan Köyü

Müzik