Örnekalan Köyü Resmi Web Sitesi

BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Degerli dostlarim, Gecmişimizde hepimizin kaybettiği çok değerli yakınları canları vardır. Hepsine Allah rahmet eylesin. Bende kaybettim babacığımı. Ama bir insanin candan bir dostunu, arkadaşını kaybetmesinin bu kadar acılı olduğunu bilemezdim. O bizim hükümetimizdi, O bizim can dostumuzdu, Onda kendimi görürdüm. Benden daha da ötesi. Merhamet desen onda, yürek desen onda. Yol bilir ortam bilir. Çık yola sormadan ona git nereye giderse git Onla. Elinde binbir marifet. Hazirlar sana ye afiyetle. Sen nereye gittin ey hukumet. Seni satırlarla tarif etmek zor. Sensiz olmaz yazlar nede sonbaharlar. Ne derneğe gidilir bir heyecanla, nede oyun oynariz Sen yokken o masalarda. Dostum, ağabeyim, hükümetim. Mekanın Cennet olsun. Yaptığın, iyilikler, guzellikler yanında olsun. Allah yakınlarına sabır eylesin. Allah rahmet eylesin nur icinde yat can dostum. Bizi yaktın Hükümet.. TURAN TUNCER

Degerli dostlarim,

Gecmişimizde hepimizin kaybettiği çok değerli yakınları canları vardır.

Hepsine Allah rahmet eylesin.

Bende kaybettim babacığımı. Ama bir insanin candan bir dostunu, arkadaşını  kaybetmesinin bu kadar acılı olduğunu bilemezdim. O bizim hükümetimizdi, O bizim can dostumuzdu, Onda kendimi görürdüm. Benden daha da ötesi. Merhamet desen onda, yürek desen onda. Yol bilir ortam bilir. Çık yola sormadan ona git nereye giderse git Onla. Elinde binbir marifet. Hazirlar sana ye afiyetle. 

Sen nereye gittin ey hukumet. Seni satırlarla tarif etmek zor. Sensiz olmaz yazlar nede sonbaharlar.  Ne derneğe gidilir bir heyecanla, nede oyun oynariz  Sen yokken o masalarda.

Dostum,  ağabeyim, hükümetim.   Mekanın Cennet olsun.  Yaptığın, iyilikler, guzellikler yanında olsun.

Allah yakınlarına sabır eylesin. Allah rahmet eylesin nur icinde yat can dostum.

Bizi yaktın  Hükümet..

TURAN  TUNCERHaber Tarihi : 05.09.2016 YORUM YAZ

 


Duyurular

Önemli !
Lütfen dernek üye aidatlarınızı ödeyiniz. Dernek faaliyetlerinin yürütülmesi aidatlarla mümkündür....

Bilgi
İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için...

Lütfen Sitemize Üye Olunuz
Lütfen Sitemize Üye Olunuz...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Multimedya


Köyde Hava Durumu

Örnekalan Köyü

Müzik