Örnekalan Köyü Resmi Web Sitesi

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR
Dernek Başkanından, Saygıdeğer Örnekalanlılar, 02.05.2014 Cuma günü Bahçelievler Öğretmenler Lokalinde düzenlediğimiz birlik, beraberlik eğlence gecemiz arzu ettiğimiz gibi çoşku ile tamamlanmıştır.

Dernek Başkanından,

Saygıdeğer Örnekalanlılar,

02.05.2014 Cuma günü Bahçelievler Öğretmenler Lokalinde düzenlediğimiz birlik, beraberlik eğlence gecemiz arzu ettiğimiz gibi çoşku ile tamamlanmıştır.

Gecemize üyemiz, köylümüz TBMM Başkanvekili İstanbul Milletvekili Av. Ayşenur Bahçekapılı, Maçka Kaymakamı Alper Balcı, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Adalar eski Belediye Başkanı üyemiz Çoşkun Özden, Köy muhtarımız Temel Bahçekapılı, Köyümüzden gece için gelen Hasan Bahçekapılı, Yasin Bahçekapılı, Maçka'dan eşi ile gelen Köksal Danışmaz, Maçka köyleri dernek başkanları, davetliler ve üyelerimiz katılmıştır. Özellikle bu gece için gelen davetlilerimize yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum.

Geceye, Gökhan Atalay, Tezcan Koçhan ve Turan Tuncer sponsorluğunda katılan Feluka müzik grubuna, Soldoy horon ekibine, mahalli sanatçılar Rüştü Çavuş ve Gökhan Aydın'a, Maçka ve köyümüzün güzel manzaraları ile bir kısım şahsiyetler ve nostaljik görüntüler eşliğinde slayt gösteri hazırlayan Ümit Özdemir ve Enver Bahçekapılı'ya teşekkür ediyorum.

Program organizasyonunun en güzel şekilde sunulması misafirlerin karşılanma ve ağırlanması konusunda gayretlerini hiç esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimize takdir ve teşekkürlerimi iletiyorum. Hiçbir karşılık beklenmeksizin gösterilen çabalar her türlü takdirin üstündedir.

Teşekkür edilmesi gereken en önemli kesim ise bizi bu gibi toplantı ve gecelerde yalnız bırakmayan davetiyelerimizi temin ederek her yıl gecelerimizin çoşku içinde geçmesini sağlayan kadirşinas üyelerimiz, köylülerimizdir.

Bir başka birlik ve beraberlik eğlence gecesinde ve yaz yayla şenliğimizde aynı çoşku ile buluşmak ümidiyle...

Saygılarımla,

Örnekalan Köyü Derneği Yönetim Kurulu adına

Av. Mustafa BahçekapılıHaber Tarihi : 08.05.2014 YORUM YAZ

 


Duyurular

Önemli !
Lütfen dernek üye aidatlarınızı ödeyiniz. Dernek faaliyetlerinin yürütülmesi aidatlarla mümkündür....

Bilgi
İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için...

Lütfen Sitemize Üye Olunuz
Lütfen Sitemize Üye Olunuz...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Multimedya


Köyde Hava Durumu

Örnekalan Köyü

Müzik