Örnekalan Köyü Resmi Web Sitesi

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU
Değerli Üyelerimiz, Sevgili Örnekalanlılar, 1993 yılında kurulan derneğimiz bugüne kadar İstanbul Fatih İlçesi Fındıkzade`deki yerinde faaliyetlerini sürdürmüştür. Vakıflar Bölge Müdürlüğünün kararı ile artık yerimizi boşaltmak durumundayız. Bu konu ile ilgili şimdiye kadar iki genel toplantı yapıldı, ayrıca yönetim kurulu arkadaşlarımız bölge bölge gezerek durumu üyelerimize aktarmıştır. Yapılan toplantılarda ve görüşmelerde alınan karar "artık kalıcı bir yer satın almak" yönünde olmuştur.

Değerli Üyelerimiz,

Sevgili Örnekalanlılar,

1993 yılında kurulan derneğimiz bugüne kadar İstanbul Fatih İlçesi Fındıkzade`deki yerinde faaliyetlerini sürdürmüştür. Vakıflar Bölge Müdürlüğünün kararı ile artık yerimizi boşaltmak durumundayız.

Bu konu ile ilgili şimdiye kadar iki genel toplantı yapıldı, ayrıca yönetim kurulu arkadaşlarımız bölge bölge gezerek durumu üyelerimize aktarmıştır. Yapılan toplantılarda ve görüşmelerde alınan karar "artık kalıcı bir yer satın almak" yönünde olmuştur.

Bu nedenle çalışmalarımızı hızlandırarak dernek lokalinde gruplar halinde kahvaltılı toplantılar yapılmaya başlanmıştır. Derneğimize üye olsun veya olmasın her Örnekalanlının maddi katkısını bekliyoruz. Yapılacak yardımlar her hafta internet sayfamızda isim isim yayınlanacaktır. Ayrıca alınacak olan yerimizde bağışta bulunanların isimleri kalıcı bir şekilde levha halinde ilan edilecektir.

Maddi katkılarınızı en geç Mayıs 2014 ayı sonuna kadar İş Bankası Kurtuluş Şubesindeki 1032 - 0530843 nolu hesaba yatırmanızı veya elden makbuz karşılığı Dernek Yönetimine vermenizi önemle rica ederiz.

Bu çalışmamızı önemsemenizi istiyor herkesten ekonomik gücü oranında katılım bekliyoruz. Gücü olupta katkıda bulunmayanlar dikkatten kaçmayacaktır. Tüm Örnekalanlıların eşit derecede sorumluluk almasını bekliyor saygılarımız sunuyoruz.

Örnekalan Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği

Yönetm KuruluHaber Tarihi : 17.03.2014 YORUM YAZ

 


Duyurular

Önemli !
Lütfen dernek üye aidatlarınızı ödeyiniz. Dernek faaliyetlerinin yürütülmesi aidatlarla mümkündür....

Bilgi
İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için...

Lütfen Sitemize Üye Olunuz
Lütfen Sitemize Üye Olunuz...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Multimedya


Köyde Hava Durumu

Örnekalan Köyü

Müzik