Örnekalan Köyü Resmi Web Sitesi

04.06.2011 TARİHLİ TOPLANTI
04.06.2011 Cumartesi günü Saat:18.00 da Dernek Lokalimizde Dernek merkezinin yerinin mülkiyeti ile ilgili bir toplantı düzenlenmiştir. Toplantıya İstanbul Milletvekilimiz Sn.Ayşenur Bahçekapılı, Fatih Belediye Başkanı Sn.Mustafa Demir ve değerli üyelerimiz katılmıştır.

04.06.2011 Cumartesi günü Saat:18.00 da Dernek Lokalimizde Dernek merkezinin yerinin mülkiyeti ile ilgili bir toplantı düzenlenmiştir.
Toplantıya İstanbul Milletvekilimiz Sn.Ayşenur Bahçekapılı, Fatih Belediye Başkanı Sn.Mustafa Demir ve değerli üyelerimiz katılmıştır.
 
Bilindiği üzere Dernek Lokalimizin yeri Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılmıştır. Toplantıda Dernek Lokalimizin yerinin geleceği ile ilgili süreç konuşulmuş, Dernek Başkanımız Sn.Turan Tuncer, İstanbul Milletvekilimiz Sn.Ayşenur Bahçekapılı`ya ve Fatih Belediye Başkanı
Sn.Mustafa Demir`e konu hakkında kapsamlı bir brifing vermiştir. 
İşlemlerin ve süreçin takip edilmesi için üyelerimiz arasından bir komisyon kurulmuş ve bu komisyon üyeleri, konu hakkındaki gelişmeleri ilerleyen günlerde internet sitemizden ve dernek lokalinde yapılacak toplantılarla üyelerimizle paylaşacaklardır.
Toplantımıza iştirak eden İstanbul Milletvekilimiz Sn.Ayşenur Bahçekapılı`ya ve Fatih Belediye Başkanı Sn.Mustafa Demir`e ve değerli  üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Örnekalan Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği
Başkan Turan Tuncer
 
Not: Toplantı fotoğrafları için tıklayınız.


Haber Tarihi : 07.06.2011 YORUM YAZ

 


Duyurular

Önemli !
Lütfen dernek üye aidatlarınızı ödeyiniz. Dernek faaliyetlerinin yürütülmesi aidatlarla mümkündür....

Bilgi
İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için...

Lütfen Sitemize Üye Olunuz
Lütfen Sitemize Üye Olunuz...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Multimedya


Köyde Hava Durumu

Örnekalan Köyü

Müzik